TVORBA HUDBY NA MIERU

Hudobné podklady pre klientov realizujeme na mieru. Spolu s profesionálnymi hudobnými producentmi a skladateľmi vieme splniť požiadavky aj náročných klientov. 

Výsledkom je originálna hudba produkovaná na mieru, tvorená ako jeden mix vašich požiadaviek s prínosom našich skúseností a zručností, ktoré spolu dokonale ladia. 

Naše uši sú nastražené všetkym vašim predstavám či už máte záujem o jednoduchú ambientnú skladbu alebo veľkolepú orechstrálnu hudbu. 

Našou špecializáciou je okrem iného tiež tvorba ruchov a tzv. Motion Fx pre reklamné produkty, pri ktorých využívame prístupy do filmových a reklamných bánk. 

Hudobné podklady

Medzi hudobné podklady na mieru, ktoré pre našich klientov tvoríme, patria inštrumentálne skladby, orchestrálne podklady s hraným sólovým inštrumentom, podmazy do filmov, hudobné podklady pre spevákov, muzikantov, hudba pre videoklipy, tv relácie, podcasty, online reklamu, hudobné podklady pre audioknihy a iné. 

Zvukové jingle

Tvoríme zvukové, hudobné jingle na mieru pre TV stanice, relácie, rádiá, autorov podcastov, autorov vlogov. Ide o rytmický zvuk, ktorý sa stáva istým prvkom identity daného subjektu.

Upútavky

Na mieru tvoríme aj upútavky vysielané v televízii, rádiách aj pre autorov podcastov a iné. Pod upútavkou rozumieme krátku ukážku audiálneho alebo audiovizuálneho diela, sprevádzaného hudobným podkladom, prípadne aj hovoreným komentárom. 

Audiografika

Korporátna identita je pre značky v dnešnom vysoko konkurenčnom svete viac než dôležitá. Medzi prvky korporátnej identity patria vizuálne, ale aj audiálne prvky. Pod pojmom audiografika sa skrýva tvorba kompletnej korporátnej zvukovej identity značky, ktorú vytvoríme pre klientov na mieru.

Je to práve hudba a zvuk, ktoré dokážu vyvolať emócie, preto je pri tvorbe akustickej identity dôležité dbať na hodnoty a posolstvo značky. Zvukový branding sa stáva čoraz viac populárny, nakoľko dokáže zapamätateľnosť značky výrazne podporiť. 

Spoty

Tvorba hudobných podkladov pre TV spoty a hudobné podklady pre rádio spoty podľa požiadaviek klienta, taktiež tvoríme hudobné podklady pre online reklamu resp. video reklamu na youtube kanáli. Hudobné podklady pre spoty a reklamu tvoríme s ohľadom na emócie a želané nálady, ktoré má spot v recipientovi vyvolať. 

Reklamná hudba

Tvorba hudby do reklamy na mieru je jednou z našich špecializácií, pričom kladieme veľký dôraz na apel reklamného posolstva, inak povedané emócie, ktoré sa s posolstvom reklamy majú spájať. Či už je hudba v reklame jej nosným prvkom alebo má mať iba podmazový charakter a nosným prvkom je voiceover, našim cieľom je vytvoriť taký hudobný podklad, ktorý dokonale ladí s charakterom a marketingovým cieľom reklamy. 

Komponovaná hudba

Medzi naše služby patrí aj profesionálne komponovanie hudby do filmov a seriálov alebo audiálnych diel ako sú audioknihy. 

Ruchy

Ruchy do filmov alebo audiálnych diel, ako napríklad audioknihy, vytvoríme na mieru podľa zadania klienta alebo režiséra diela. Ide o všetky zvuky, ktoré sú do diela dodatočne dosadené v postprodukcii a nevznikli pri samotnom natáčaní filmu, reklamy alebo tvorbe audioknihy. Rovnako vieme ruchy, ktoré v audiálnom alebo audiovizuálnom diele vznikli počas natáčania a nie sú žiadané, vieme z diela odstrániť. 

SFX

SFX sú inak povedané špeciálne zvukové efekty, ktoré v prirodzenom prostredí neexistujú (napr. zvuk svetelného meča). Pri produkcii špeciálnych zvukových efektov dbáme na finálnu potrebu ich použitia tak, aby vytvárali dokonalý celok s audiálnym alebo audiovizuálnym dielom, do ktorého sú osádzané. 

Scoring

Ako scoring označujeme ozvučenie sekvencií v reklame alebo videu. Ide o aplikovanie hudby na túto sekvenciu, ktorej sa následne pridajú ruchy, ktoré presne sedia do synchrónu k čomu sa dotvára hovorený komentár. 

Vypočujte si naše referencie

Zobraziť viac referencií

Short 2 [0

0:00

Medium [1

0:00

backsound

0:00

Super súbor

0:00