NAHRÁVANIE

Násjť profesionálny hlas do vašej reklamy alebo videa, ktorý mu dotvorí tú pravú atmosféru a vyvolá želané emócie, pre nás nie je žiaden problém.

V našej databáze sa nachádzajú tie najznámejšie slovenské a české hlasy, ktoré poznáte z filmov a reklám. 

Tvorba reklamného textu, jeho samotné spracovanie a produkcia si pre čo najlepší želaný výsledok vyžadujú skutočných odborníkov. Profesionálne nahrávanie komentárov do videí, tvorbu voiceoveru, rádio spotov alebo jinglov vám v spolupráci s profesionálnymi dramaturgmi a copywritermi realizujeme na mieru.

Vďaka spolupráci jednotlivých profesionálov zapojených do procesu tak vznikne originálny zvukový výstup pre váš reklamný spot alebo video, ktoré spolu budú harmonicky ladiť. 

Komentár

Profesionálne nahrávanie hovorených komentárov pre reklamy a videá realizujeme v spolupráci so známymi hlasmi, ktoré sa nachádzajú v našej databáze. Pre čo najlepší výsledok vám vieme poskytnúť poradenstvo pri samotnom výbere vhodného hlasu. 

Voiceover

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ultricies sodales elit sit amet facilisis. Nulla quis eros egestas neque varius condimentum vel eget urna. In eu ultrices sem. Praesent tristique eros lacus, sed ultrices neque viverra quis. Phasellus viverra dui ut orci tincidunt.

Dabing

Prefesionálna produkcia dabingu pre filmy alebo iné audovizuálne diela podľa Vašich požiadaviek. 

Rádio spot

Na mieru vám vytvoríme rádio spot, ktorého súčasťou bude hudba, ruchy a hovorený komentár. Naša databáza hlasov do reklamy obsahuje široký výber známych aj menej známych hlasov, ktoré sú pre rádiá ako stvorené. 

Nahrávanie hlasu a spevu

Hľadáte nahrávacie štúdio, ktoré funguje na vysokej profesionálnej úrovni? Ak čítate tieto riadky, ste na správnom mieste. Máme dlhoročné skúsenosti s nahrávaním hlasu a spevu. Veľkou výhodou je ak disponujete demo nahrávkou spevu, aby sme vedeli aká je vaša predstava o finálnom výsledku. 

E-learning učebnice

Produkcia e-learning učebníc je v poslednom období veľmi populárnou oblasťou záujmu. Výhodou e-learning učebníc je možnosť doplniť vizuálnu podobu učebnice o hovorený komentár, prípadne zvukové efekty. Tento typ učebníc tak pôsobí na viacero zmyslov naraz, čo je veľkou výhodou oproti klasickým učebniciam. Našim cieľom je skĺbiť profesionálne skúsenosti s nahrávaním spolu s vašimi predstavami tak, aby vytvorili jedinečný zážitok zo vzdelávania. 

Nahrávanie audiokníh

Pri produkcii audiokníh je dôležité zachytiť všetky nálady, atmosféru a emócie tak, aby recipient bol vtiahnutý do deja a dokázal sa s príbehom vzžiť. Autori kníh často uvažujú o vydaní knihy práve v jej audio podobe nakoľko audioknihy zažívajú boom vďaka úspore času a vnímaniu obsahu popri inej čínnosti ako napríklad popri šoférovaní do práce. 

Systémové hlásenia

Hľadáte príjemný hlas pre nahrávanie systémových hlásení vo vašej spoločnosti? Vhodne zvolený hlas, prípadne zvuk pre systémové hlásenia nechajte v našich rukách. Na mieru vám vytvoríme hlásenia, ktoré sa budú dokonale hodiť vašim požiadavkam. 

Rovnako vieme vytvoriť systémové hlásenia nahrávaním vášho hlasu. 

Nahoverenie textu

Máte text, ktorý potrebujete nahovoriť vhodným hlasu s určitým zafarbením? Oslovte nás a spolu vyberieme vhodný hlas na nahoverenie vášho textu v profesionálnom nahrávacom štúdiu. 

Vypočujte si naše referencie

Zobraziť viac referencií

Short 2 [0

0:00

Medium [1

0:00

backsound

0:00

Super súbor

0:00